2 tickets voor de premièreshow van Stef Bos + gesigneerd boek

210,00

Stef Bos gaat het theater in met zijn nieuwe show Ruimte. Jij maakt kans op twee goede plaatsen voor de premièrevoorstelling in Weesp. Je krijgt er dan ook een gesigneerd boek bij.

  • Twee goede plaatsen voor de allereerste show van Stef Bos genaamd Ruimte in Theaterpand Weesp
  • De voorstelling is op 20 februari om 20:30 uur
  • Het boek Ruimte van en gesigneerd door Stef Bos

Stef Bos

Kleinkunstenaar Stef Bos maakt zich onsterfelijk met het liedje Papa uit 1991, dat veel vaders en zonen een brok in de keel heeft bezorgd. In zijn nieuwe theathershow staat hij solo op de planken en speelt hij nummers uit zijn grote repertoire. In het boek 'Ruimte' staan gedichten en nieuwe liedteksten van Stef samen met foto's van fotografe Lieke Anna.

Voorwaarden & bijzonderheden

  • Je ontvangt het boek op de avond van de voorstelling

Bescherming tegen natuurgeweld.