2 VIP-tickets voor André Hazes in Ahoy incl. gesigneerde roll-up banner

380,00

Bewonder André Hazes vanaf het VIP-plein in Rotterdam Ahoy. Daarnaast kun je thuis van hem genieten, want je krijgt ook nog een door André gesigneerde roll-up banner.

  • Twee VIP-tickets voor Hazes in Rotterdam Ahoy
  • De hele avond gratis bier, wijn en frisdrank op het VIP-plein
  • Een door André Hazes gesigneerde roll-up banner
  • De show is op 18 oktober 2019 in Ahoy Rotterdam

Voorwaarden en bijzonderheden

  • Je ontvangt de kaartjes per e-mail, de roll-up banner krijg je via de post

Noodhulp bij oorlog & conflicten.