2 VIP-tickets voor Concert at SEA 2019 incl. backstage tour

5.000

Concert at SEA meemaken als vip? Het kan! Bied nu mee op dit speciale pakket waarmee jij onder andere toegang krijgt tot het vip-deck met open bar en perfect uitzicht op het hoofdpodium.

  • Twee vip-kaartjes voor Concert at SEA 2019
  • Toegang tot het exclusieve vip-deck met open bar, live cooking diner en perfect zicht op het hoofdpodium
  • Een backstage rondleiding met een kijkje op het hoofdpodium
  • Een parkeerkaart voor één auto

Concert at SEA 2019

Concert at SEA is een initiatief van de band BLØF. Het festival wordt sinds 2006 georganiseerd. Zoals altijd zal de Zeeuwse band het festival afsluiten. Dit jaar staat verder Nile Rodgers & Chic, Live, De Jeugd van Tegenwoordig en Golden Earring op het affiche. Maar ook Bizzey, RONDÉ en Wulf zijn dit jaar te bewonderen.

Voorwaarden & bijzonderheden

  • Bij dit pakket zitten geen overnachtingen inbegrepen

Bescherming tegen natuurgeweld.

Foto: Ben Houdijk