2 VIP-tickets voor Holland Zingt Hazes incl. gesigneerd Hazes hoedje

450,00

Zing vanaf het VIP-plein mee met de grootste hits van André Hazes. Daarnaast ontvang je ook een gesigneerd Hazes hoedje.

  • Twee VIP-tickets voor Holland Zingt Hazes, dat betekent vooraan het podium staan en onbeperkt drinken bestellen
  • Een door alle artiesten gesigneerd Hazes hoedje
  • De show is op 22 maart 2019 in de Ziggo Dome in Amsterdam

Holland Zingt Hazes

Holland Zingt Hazes is het jaarlijkse meezingfestijn rondom de vele klassiekers van André Hazes. Voor de zevende editie wordt uitgepakt: in 2019 vindt de show voor het eerst plaats in een in-the-round setting. Dat betekent dat je toppers als Danny de Munk, Jamai, André Hazes Jr. en Jeroen van der Boom van nóg dichterbij kan bewonderen.

Voorwaarden & bijzonderheden

  • Je ontvangt de kaartjes per e-mail, het hoedje ontvang je bij binnenkomst

Noodhulp bij oorlog en conflicten.