2 VIP-tickets voor Palazzo Amsterdam incl. gesigneerd servet

500,00

Eet als echte vip in de Palazzo Spiegeltent in Amsterdam. Je mag ook nog een door sterrenchef Joris Bijendijk gesigneerd servet mee naar huis nemen.

  • VIP-tickets voor de Palazzo Spiegeltent, vlakbij de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam
  • Een door topkok Joris Bijendijk gesigneerd servet
  • Datum naar keuze, Palazzo is geopend tot 3 maart 2019

Voorwaarden en bijzonderheden

  • Je ontvangt de kaartjes per e-mail, de servet krijg je ter plekke

Palazzo Amsterdam

Na een afwezigheid van vijf jaar, opent Palazzo haar befaamde spiegeltent weer naast de Johan Cruijff ArenA. Het diner wordt verzorgd door topchef Joris Bijendijk. Tijdens het eten wordt de show 'Haut Chaos' opgevoerd.

Noodhulp bij oorlog & conflicten.