X
Winnend bod € 2.850
Luxe arrangement bij het beste restaurant van Nederland

Winnend bod € 450,00
Een dag mee op tour met HAEVN

Winnend bod € 650,00
4 kaarten voor de Kinderen voor Kinderen-fandag incl. meet-and-greet

Winnend bod € 635,00
Compleet verzorgd 2-persoonsarrangement voor Soldaat van Oranje

Winnend bod € 650,00
2 tickets voor een kwartfinale van de TOTO KNVB Beker incl. backstage tour

Winnend bod € 800,00
Een dag meelopen op de weerredactie van de NOS

Winnend bod € 185,00
First Dates-diner voor twee in Het Gegeven Paard, TivoliVredenburg

Winnend bod € 450,00
2 VIP-tickets voor Holland Zingt Hazes incl. gesigneerd Hazes hoedje

Winnend bod € 150,00
2 tickets voor CUT_ incl. meet-and-greet en 2 shirts

Winnend bod € 901,00
Een dag meelopen met een verslaggever van EenVandaag

Winnend bod € 525,00
2 unieke tweede klas NS-treinstoelen

Winnend bod € 625,00
2 tickets voor Boef incl. meet-and-greet + foto

Winnend bod € 380,00
Gesigneerde foto van en door Spike (DI-RECT)

Winnend bod € 699,00
Vriendinnenfeestje op de redactie van MEIDEN Magazine incl. meet-and-greet

Winnend bod € 200,00
Een dag op pad met Yellow Pearl incl. jamsessie