Gesigneerd artwork the beautiful struggle van Naaz

Eindtijd

20:15 / 18-12-2019

Winnend bod

€ 70,00

foto 0 Gesigneerd artwork the beautiful struggle van Naaz
foto 1 Gesigneerd artwork the beautiful struggle van Naaz

Dit is je kans om een echte Naaz aan de muur te hangen. Het artwork van haar EP the beautiful struggle is gedrukt op prachtig canvas en gesigneerd door de zangeres.

WAT WORDT ER GEVEILD?

  • Door Naaz gesigneerd canvas van haar EP the beautiful struggle
  • De foto op het canvas is gemaakt door Peggy Kuiper

PRODUCTSPECIFICATIES CANVAS

  • Het canvas is 60 x 60 cm

NAAZ

Naaz Mohammad, ofwel Naaz, is een Nederlandse singer-songwriter. Vanaf haar zesde schrijft ze al liedjes. In 2018 releasete ze haar eerste EP Bits of Naaz. In dat jaar won ze ook twee Edisons. In oktober zag haar tweede EP the beautiful struggle het levenslicht.

VOORWAARDEN & BIJZONDERHEDEN

  • Je krijgt alleen het canvas van de eerste foto