Gesigneerd pakket van Tim Dawn

Eindtijd

11:11 / 27-12-2019

Winnend bod

€ 73,00

foto 0 Gesigneerd pakket van Tim Dawn
foto 1 Gesigneerd pakket van Tim Dawn
foto 2 Gesigneerd pakket van Tim Dawn
foto 3 Gesigneerd pakket van Tim Dawn

Als je fan bent van Tim Dawn, is dit rijkelijk gevulde pakket perfect voor jou. Drink uit je Tim Dawn-mok terwijl je in je Tim Dawn-shirt naar die prachtige plaat van Tim Dawn luistert.

WAT WORDT ER GEVEILD?

  • Een mok, een plaat en een T-shirt van Tim Dawn
  • Alledrie de items zijn door Tim gesigneerd

PRODUCTSPECIFICATIES

  • Het zwarte T-shirt heeft maat M
  • De mok is wit van kleur
  • Het gaat om één plaat van de EP I’ll Hold On

TIM DAWN

Tim Dawn is een singer-songwriter uit Utrecht. Eigenlijk studeerde hij eerst rechten, maar tijdens een reis bedacht hij dat muziek toch belangrijker voor hem was. Hij besloot hier dan ook mee verder te gaan. Met zijn muziek is hij al aardig op weg, want zijn EP I’ll Hold On is inmiddels uit.