Custommade skateboard van Tash Sultana + 2 tickets voor haar concert

235,00

Van dit exclusieve, custommade skateboard van Tash Sultana zijn er slechts drie. Bied mee op dit te gekke board en rol in 2019 Tash Sultana’s concert in de Ziggo Dome binnen.

  • Een custommade skateboard van Tash Sultana
  • Twee tickets voor de Flow State World Tour van Tash Sultana in de Ziggo Dome op 6 juli 2019

Productspecificaties skateboard

  • Dit skateboard is speciaal voor Tash Sultana ontworpen vanwege een record aantal avonden in O2 Academy Brixton: 20 t/m 22 september 2018
  • Er bestaan wereldwijd slechts drie exemplaren van: één voor Tash Sultana, één voor 02 Academy Brixton en één voor jou?
  • Skateboard is niet gesigneerd
  • Niet zelf ontworpen
  • Het skateboard heeft geen wieltjes, alleen een deck

Tash Sultana

Tash Sultana is een Australische singer-songwriter en multi-instrumentalist. In 2019 trekt ze met haar nieuwe album Flow State Europa door.

Het bedrag wordt gelijk verdeeld over de drie doelen.