De Avondetappe-wielershirt gesigneerd door Herman van der Zandt

250,00

Met dit speciale NOS Sport De Avondetappe-wielershirt spring jij fashionable op de fiets, gesteund door je favoriete sportpresentator Herman van der Zandt.

  • Nieuw wielershirt, speciaal ontworpen voor het NOS-programma De Avondetappe
  • Gesigneerd door Herman van der Zandt

Productspecificaties

  • Maat: M

NOS Sport De Avondetappe

In NOS Sport De Avondetappe volg jij de Tour De France op tv met spraakmakende gasten zoals Danny Nelissen, Thijs Zonneveld en Marijn de Vries. Herman van der Zandt presenteert de interviews op locatie, waarbij hij je meeneemt in alle actualiteiten en hectiek rondom de tour.

Reanimatie in Nederland.