Fender gitaar gesigneerd door Brendon Urie

975,00

Wow! Panic! At The Disco biedt een heuse Fender gitaar aan gesigneerd door Brendon Urie. Loop jij hier straks lekker op te jammen?

  • Een Fender gitaar gesigneerd door Brendon Urie
  • Een Panic! At The Disco plectrum
  • Een gitaarcase

Productspecificaties

  • Gitaar merk: Fender, Paramount series
  • Modelnummer gitaar: PM-1 DELUXE SB
  • Serienummer gitaar: CC 160201133
  • De gitaar heeft een paar kleine gebruikssporen
  • De gitaarcase heeft gebruikssporen

Panic! At The Disco

De jongens van Panic! At The Disco spelen een mix van emopunk, technobeats en blikken synthesizers. Ze zijn onder andere bekend van het nummer 'High Hopes'. Hun nieuwste single 'The Greatest Show' werd in november uitgebracht. Brendon Urie is de leadzanger van de band.

Het bedrag wordt gelijk verdeeld over de drie doelen.