Gesigneerd thuisshirt van Vitesse

273,00

Een must-have voor fans van voetbalclub Vitesse: een thuisshirt gesigneerd door de selectie. Met dit prachtige geel-zwarte voetbalshirt shine jij de sterren van de hemel.

  • Een thuisshirt van voetbalclub Vitesse
  • Gesigneerd met watervaste stift door de selectie van Vitesse

Productspecificaties

  • Maat shirt: M

Noodhulp bij oorlog & conflicten.