Gesigneerde gouden plaat van het album Aan van BLØF

3.118

Omarm deze gouden plaat van BLØF voor het album Aan. De band was zelf stapelgek op dit pronkstuk. Bied nu mee want 'Spijt Heb Je Morgen Maar'.

  • De gouden plaat van het album Aan van BLØF gesigneerd door de hele band

Aan

Aan is het twaalde studioalbum van de Zeeuwse band BLØF. Onder andere superhit 'Zoutelande' staat op de langspeler. Aan werd genomineerd voor een Edison en piekte op nummer 2 in de Nederlandse album top 100. Vanwege de verkoop van meer dan 20.000 exemplaren werd het album bekroond met een gouden status.

Bescherming tegen natuurgeweld.