Hippe zilver-roze fiets opgepimpt door Jill

170,00

Met deze hippe fiets steel jij sowieso de show. Zapp-presentatrice Jill heeft deze zelf in haar programma opgepimpt. Als hoogste bieder rijd jij dus rond op een uniek exemplaar.

  • Mooie opgeknapte tweedehands damesfiets
  • Gepimpt door Jill in haar eigen tv-programma op Zapp
  • Stickers die Jill heeft gesigneerd om op de fiets te plakken

Productspecificaties fiets

  • Tweedehands damesfiets met achteruittraprem (geen handrem)
  • 26" inch
  • In de kleuren zilver en roze
  • Met bel, voor- en achterlicht

Jill

Jill is een tv-programma op kinderzender NPO Zapp. In de show gaat presentatrice Jill aan de slag met de leukste en orgineelste knustelideeën, recepten, teken-, mode- en beauty-tips.

Noodhulp bij oorlog & conflicten.