Jouw quote verwerkt in het Paaspop decor incl. twee weekendtickets

220,00

Niet alleen het festival bezoeken, maar er ook nog eens je eigen stempel op drukken. Bied mee op deze vette kans om jouw quote in het Paaspop decor te laten verwerken.

  • Jouw beste quote wordt in het Paaspop decor verwerkt
  • De quote zal in het zicht zijn
  • Twee weekendtickets voor Paaspop om je quote te bewonderen

Voorwaarden en bijzonderheden

  • Niet voor commerciële doeleinden bestemd
  • Paaspop moet de quote goedkeuren
  • Het is nog niet duidelijk op welk decorstuk de quote komt, dat wordt nog overlegd

Reanimatie in Nederland.

Foto: Bart Heemskerk