X
Winnend bod € 230,00
De gouden microfoon van Thijs Boontjes

Winnend bod € 200,00
Beerpongen met Nielson en naar zijn soundcheck en show

Winnend bod € 273,00
Gesigneerd thuisshirt van Vitesse

Winnend bod € 99,00
Gesigneerde lp van album Stray van Thomas Azier

Winnend bod € 125,00
Een dag meelopen op de redactie van NOS Stories tijdens Famous Friday

Winnend bod € 260,00
De jurk die Eva Koreman droeg tijdens de 3FM Awards 2017

Winnend bod € 1.000
Limited edition fles met kristal (en) water gesigneerd door Loiza Lamers

Winnend bod € 3.500
Exclusieve backstage dag voor 4 personen in Safaripark Beekse Bergen

Winnend bod € 220,00
2 eersterangs tickets voor Trijntje Oosterhuis incl. gesigneerde cd

Winnend bod € 650,00
Geniet van een huiskamerconcert van Tim Dawn

Winnend bod € 650,00
2 tickets voor ITGWO en Here Comes The Summer incl. backstage tour

Winnend bod € 800,00
Een dag meelopen op de weerredactie van de NOS

Winnend bod € 204,00
2 tickets voor Transition Festival met diner

Winnend bod € 99,00
Gesigneerd exemplaar van biografie Wim Kieft

Winnend bod € 395,00
Workshop radio maken door een 3FM-dj