X
Winnend bod € 170,00
Hippe zilver-roze fiets opgepimpt door Jill

Winnend bod € 242,00
2 kaarten voor een show van Javier Guzman incl. meet-and-greet

Winnend bod € 1.350
Gesigneerd wereldkampioenspak van Annemiek van Vleuten

Winnend bod € 601,00
Een dag op stap met een voetbalcommentator bij een Eredivisie wedstrijd

Winnend bod € 875,00
Gesigneerd shirt van het Nederlands elftal

Winnend bod € 650,00
Geniet van een huiskamerconcert van Tim Dawn

Winnend bod € 500,00
Piet Paulusma's weerbericht bij jou op locatie

Winnend bod € 320,00
Aanschouw de sterrenhemel met de telescoop van de Radboud Universiteit

Winnend bod € 750,00
Een dag mee op tour met The Partysquad

Winnend bod € 220,00
Nieuwslezer voor één dag: lees maandag het bulletin van NOS op 3 voor

Winnend bod € 210,00
Luxe druk van analoge foto op aluminium van en gesigneerd door Douwe Bob

Winnend bod € 350,00
Naar de opening van de nieuwe Walibi Holland achtbaan incl. de eerste rit

Winnend bod € 2.650
2 VIP-tickets voor Pinkpop 2019

Winnend bod € 1.750
VIP-pakket ATP-toernooi met meet-and-greet Richard Krajicek

Winnend bod € 850,00
2 startbewijzen voor de Vierdaagse Nijmegen + 2 paar Lowa wandelschoenen