X
Winnend bod € 750,00
Gesigneerd shirt van de Nederlandse handbaldames

Winnend bod € 155,00
Lamzac 2.0 gesigneerd door de 3FM-dj's

Winnend bod € 201,00
Fietshelm gesigneerd door Tom Dumoulin

Winnend bod € 175,00
2 tickets voor Naaz in 2019 incl. meet-and-greet

Winnend bod € 750,00
2 unieke eerste klas NS-treinstoelen

Winnend bod € 800,00
Gesigneerde spitzen van Igone de Jongh + 2 kaarten voor Cinderella

Winnend bod € 260,00
De jurk die Eva Koreman droeg tijdens de 3FM Awards 2017

Winnend bod € 605,00
Amsterdam canvas gesigneerd door Nothing But Thieves

Winnend bod € 125,00
Rijd 6 uur lang mee in een Land Rover tijdens 3FM Serious Request: Lifeline

Winnend bod € 625,00
2 tickets voor Boef incl. meet-and-greet + foto

Winnend bod € 650,00
Privéles paardrijden van Anky van Grunsven

Winnend bod € 201,00
Sheppard goodiebag gesigneerd door de bands Sheppard en Charmplay

Winnend bod € 950,00
De 3FM-dj's maken jouw feest legendarisch

Winnend bod € 55,00
Eenmalig Assistent Quizmaster bij de ABC-Quiz van Mark+Rámon

Winnend bod € 150,00
Dé wandelwagen van Mark & Rámon