X
Winnend bod € 350,00
2 kaartjes voor Evita incl. backstage tour + meet-and-greet

Winnend bod € 200,00
Gepersonaliseerde video-serenade van Suzan & Freek

Winnend bod € 1.800
De gouden plaat van Control van Kensington

Winnend bod € 201,00
Sheppard goodiebag gesigneerd door de bands Sheppard en Charmplay

Winnend bod € 311,00
Privé bioscoopvoorstelling van 'The Grinch' voor jou en 44 vrienden

Winnend bod € 250,00
2 kaarten voor Martijn Koning: Koning van de dieren incl. meet-and-greet

Winnend bod € 1.100
In customized pak genieten van een huiskamerconcert van Douwe Bob

Winnend bod € 1.350
Gesigneerd wereldkampioenspak van Annemiek van Vleuten

Winnend bod € 320,00
Aanschouw de sterrenhemel met de telescoop van de Radboud Universiteit

Winnend bod € 775,00
Privé diner verzorgd door London Loy

Winnend bod € 220,00
Jouw quote verwerkt in het Paaspop decor incl. twee weekendtickets

Winnend bod € 150,00
Een uur lang gamen met Mark+Rámon in Twee Players voor 2 personen

Winnend bod € 260,00
VIP-arrangement Willem II - FC Groningen incl. gesigneerd Willem II-shirt

Winnend bod € 116,00
Gesigneerde plaat Only Ticket Home van Gavin James

Winnend bod € 235,00
Custommade skateboard van Tash Sultana + 2 tickets voor haar concert