X
Winnend bod € 650,00
Privéles paardrijden van Anky van Grunsven

Winnend bod € 125,00
Gesigneerd shirt van Sparta Rotterdam

Winnend bod € 155,00
Lamzac 2.0 gesigneerd door de 3FM-dj's

Winnend bod € 1.250
Het prototype Utrechts schaakspel

Winnend bod € 125,00
Een dag meelopen op de redactie van NOS Stories tijdens Famous Friday

Winnend bod € 201,00
Fietshelm gesigneerd door Tom Dumoulin

Winnend bod € 800,00
Gesigneerde akoestische gitaar & gitaartas van Jason Mraz

Winnend bod € 285,00
Shine in de glitterjurk van Merol

Winnend bod € 1.000
Ontbijten bij reuzenpanda's in Ouwehands Dierenpark Rhenen

Winnend bod € 380,00
Een uur in het Top 2000 Café incl. rondleiding

Winnend bod € 35,00
Een dag bij, met én in Metro tijdens 3FM Serious Request

Winnend bod € 250,00
De Avondetappe-wielershirt gesigneerd door Herman van der Zandt

Winnend bod € 220,00
Foto van Eddie Vedder gemaakt door Ben Houdijk

Winnend bod € 175,00
2 tickets voor Naaz in 2019 incl. meet-and-greet

Winnend bod € 232,00
Avond lachen, gieren en brullen bij Toomler incl. eten en drinken