X
Winnend bod € 350,00
2 tickets voor de opening van het Film Festival R'dam incl. overnachting

Winnend bod € 1.750
VIP-pakket ATP-toernooi met meet-and-greet Richard Krajicek

Winnend bod € 235,00
Custommade skateboard van Tash Sultana + 2 tickets voor haar concert

Winnend bod € 220,00
Foto van Eddie Vedder gemaakt door Ben Houdijk

Winnend bod € 200,00
2 tickets voor Expeditie Eiland + meet-and-greet met acteurs

Winnend bod € 170,00
Hippe zilver-roze fiets opgepimpt door Jill

Winnend bod € 220,00
Nieuwslezer voor één dag: lees maandag het bulletin van NOS op 3 voor

Winnend bod € 261,00
VIP-pakket voor 2 personen voor Bevrijdingsfestival Overijssel

Winnend bod € 325,00
Wielershirt gesigneerd door Tom Dumoulin

Winnend bod € 201,00
Sheppard goodiebag gesigneerd door de bands Sheppard en Charmplay

Winnend bod € 625,00
2 tickets voor Boef incl. meet-and-greet + foto

Winnend bod € 525,00
2 unieke tweede klas NS-treinstoelen

Winnend bod € 100,00
Exclusief FUT 19-shirt gesigneerd door Koen Weijland, Mark en Rámon

Winnend bod € 300,00
Viparrangement voor 4 personen tijdens FC Utrecht - PSV

Winnend bod € 210,00
2 tickets voor de premièreshow van Stef Bos + gesigneerd boek