X
Winnend bod € 7.550
Een volleybalclinic door de Nederlandse volleybaldames

Winnend bod € 5.878
Met de minister van Financiën mee op Prinsjesdag

Winnend bod € 5.000
2 VIP-tickets voor Concert at SEA 2019 incl. backstage tour

Winnend bod € 3.500
Exclusieve backstage dag voor 4 personen in Safaripark Beekse Bergen

Winnend bod € 3.118
Gesigneerde gouden plaat van het album Aan van BLØF

Winnend bod € 2.850
Luxe arrangement bij het beste restaurant van Nederland

Winnend bod € 2.700
Een bezoek aan de A State Of Trance Studio van Armin van Buuren

Winnend bod € 2.650
2 VIP-tickets voor Pinkpop 2019

Winnend bod € 2.300
Vip vlucht naar Ameland voor 2 incl. geheel verzorgde lunch

Winnend bod € 1.800
De gouden plaat van Control van Kensington

Winnend bod € 1.775
Een ochtend schaatsen met Lodewijk Asscher

Winnend bod € 1.750
VIP-pakket ATP-toernooi met meet-and-greet Richard Krajicek

Winnend bod € 1.700
Bekijk FC Utrecht - FC Groningen vanuit de skybox

Winnend bod € 1.670
2 VIP-kaarten voor het Gouden Televizier-Ring Gala

Winnend bod € 1.550
Kookworkshop van BinnensteBuiten chef-kok Ramon Brugman