Meet-and-greet met Stefano Keizers + tickets voor try-out van nieuwe show

201,00

Krijg een exclusief kijkje bij de try-out van de nieuwe theatershow van Stefano Keizers 'Sorry Baby'. Maak daarnaast kans om de cabaretier te ontmoeten.

  • Aanwezig zijn bij de try-out van theatershow 'Sorry Baby' van Stefano Keizers voordat hij ermee op tournee gaat
  • Op zaterdag 25 mei in Theater Bellevue in Amsterdam voor twee personen
  • Meet-and-greet met de ster van de show
  • Het boek 'Twee Luitenanten' gesigneerd door Stefano

Stefano Keizers

Je houdt van hem of je haat hem. Kleinkunstenaar Stefano Keizers heeft heel 'Slimste Mens'-kijkend Nederland gek gemaakt met iedere dag een bijzondere outfit. Sindsdien heeft de cabaretier een boek geschreven en is hij veel in het theater te zien geweest.

Bescherming tegen natuurgeweld.