Tickets voor Judas incl. meet-and-greet en gesigneerd boek

150,00

Het aangrijpende verhaal van Astrid Holleeder is nu als theaterthriller te zien. Jij hebt de kans om de cast van dit stuk in het echt te ontmoeten.

  • Twee goede plekken voor Judas
  • Op zaterdag 2 februari in de Stadsschouwburg Utrecht
  • Een meet-and-greet met de cast: Renée Fokker, Margo Dames, Trudy de Jong en Eva van de Wijdeven
  • Het boek 'Dagboek van een getuige' gesigneerd door de cast

Judas

Een psychologische theaterthriller over angst, moed, en verraad. Dat haar broer Willem haar gaat vermoorden, dat is wel duidelijk voor Astrid Holleeder. Er staat een prijs van 35.000 euro op haar hoofd, omdat zij hem heeft verraden. Haar verhaal schreef ze op en dat is nu bewerkt tot de aangrijpende voorstelling Judas.

Bescherming tegen natuurgeweld.